Home מיזוג וקירור המזגן לא נדלק? טיפים עשה זאת בעצמך | פורטל עולם הקור

המזגן לא נדלק? טיפים עשה זאת בעצמך | פורטל עולם הקור

by פורטל הקור
טכנאי מזגנים קירור וחימום

 

ישנן מספר בעיות שיכולות לתרום לכך שהמזגן שלך לא נדלק

 

כשמזג ​​האוויר החם מתקרב במהירות, יותר ויותר אנשים מפעילים את מערכות האוויר המרכזיות שלהם. בעלי בתים שבוחרים לדלג על תחזוקת מזגנים עשויים לגלות שהאוויר המרכזי שלהם אינו מה שזכרו

 

– המזגן שלי לא פועל

 

יחידה חיצונית

בדרך כלל כאשר היחידה החיצונית לא נדלקת, זה בגלל שמשהועוצר  את המפסק. כאשר זה קורה, אתה יכול לאפס אותו בקלות לאחר איתור לוח המפסק

 

אם אתה מגלה שיחידת ה- AC עדיין לא עובדת, המקום הבא לחפש בו הוא התרמוסטט. תרמוסטט שאינו מגיב לא יצליח לתקשר עם שאר מערכת האוויר המרכזית. HVAC שלך יכול לתקן זאת עבורך.לעתים קרובות, משהו פשוט כמו נקיון יכול לפתור את הבעיה מיד ושם. אם לא, ייתכן שיש בעיה גדולה יותר הקשורה לתרמוסטט ולחיווט.

 המזגן לא מתקרר באופן שווה

צינורות, משמשים להובלת אוויר ממוזג ברחבי הבית, וגודלם מתאים לכל אחד מחדרי הבית. עם זאת, משתנים אחרים שיש לקחת בחשבון, כמו כמה שמש נכנסת דרך החלונות. כדי לנהל מקורות חום טבעיים ואפילו מיזוג אוויר, אנו מתקינים בולמים בתוך מערכת צינורות האוויר כדי לשלוט בזרימת האוויר.SC ACNotOn 01 - My Air Conditioner is Not Turning On

 

– המזגן שלי לא פועל

 

המזגן לא מתקרר

כאשר מיזוג האוויר לא מגיב טוב, הבעיה יכולה להיות בתוך לוח הבקרה. אחרת, עלול להיות הסיבה בקירור. בשני המקרים, תשומת הלב והטיפול של טכנאי המזגנים שלך נדרשים כדי להחזיר את הקירור

 

קירור יכול להיות מסוכן להתמודד עם עצמך. למען ביטחונך, המתן לטכנאי המיזוג האמין שלך, שהוא מוסמך כדי לספק טיפול הולם.

 

 לא נדלק- המזגן שלי 

 

יחידת הקבל נדלקת ונכבית שוב ושוב

יחידת המעבה החיצונית מכילה פקדי בטיחות המכבים את המערכת באופן אוטומטי כאשר הלחץ יורד מתחת לרמה מסוימת. ברגע שהלחץ עולה שוב, המערכת מתחילה לפעול. הלחץ יכול להשתנות עם הטמפרטורה הכללית כמו גם רמות הקירור הכלולות בתוך האוויר המרכזי

 

 

סיבות שכיחות לבעיות זרם זרם

עם הגיל והשימוש, אפילו חווית מערכת האוויר המרכזית הטובה ביותר משתנה. ישנן בעיות מזגן שכיחות שאף מערכת אוויר מרכזית לא יכולה לברוח באופן מלא ללא עזרת טכנאי HVAC. אלו כוללים:

 

חיווט – ישנן מספר רשתות של חוטים המחברות חלק אחד של מערכת האוויר המרכזית לאחרת. חלק מהחוטים הללו נחשפים מעל פני האדמה, אחרים מוסתרים מאחורי קירות. כאשר חוטים אלה נשברים, נשחקים או ניזוקים בדרך כלשהי, שירות המזגנים נפגע.

מחסור בקירור – קירור במערכת האוויר המרכזית עובר במעגל סגור של צינורות. אף על פי שלא צריך למלא קירור, חלק ממערכות האוויר המרכזיות אכן צוברות נזילות. כשזה קורה, נוזל קירור ומזהם את אספקת האוויר. – HVAC שלך מתקן זאת עבורך, ומשקם את בריאות האוויר הביתי והמערכת שלך.

קרח הצטברות – קרח יכול להצטבר סביב סלילי המאייד, הצינורות או אפילו מחוץ ליחידה. זה קורה בדרך כלל כאשר מסנן האוויר לא הוחלף. מסנן אוויר מלוכלך פירושו שמערכת האוויר המרכזית צריכה לעבוד קשה פי שניים כדי לדחוף אוויר דרך פילטר סתום. כתוצאה מכך מסתובב אוויר קר במיוחד בתוך האוויר המרכזי לפני שהוא עובר דרך מערכת הצינורות, ומקפיא חלקים פנימיים.

רכיבה על אופניים קצרים – רכיבה על אופניים קצרים היא כאשר המערכת שלך מופעלת ונכבית כל הזמן ולעולם לא משלימה מחזור מלא. אם ה- AC שלך לא מצליח להגיע לטמפרטורה שנקבעה בתרמוסטט, הוא יעבור למחזור קצר כדי להגיע להגדרה זו. כאשר המערכת שלך לעולם אינה מורשית לקחת הפסקה, היא תישחק הרבה יותר מהר. נדרש תשומת לב ודיוק של איש מקצוע כדי לנקות את הצטברות הקרח מבלי לפגוע בחלקים העדינים המרכיבים את המבנה הפנימי של המזגן .

סלילי אידוי מלוכלכים, פילטרים ומעבים – החלפת פילטר האוויר של האוויר המרכזי שלכם היא דבר שבעלי בתים יכולים לעשות בעצמם. מסנן האוויר הוא קו ההגנה הראשון מפני חלקיקים ופתוגנים העוברים באוויר הפוגעים באוויר וביחידת המזגן. זוהי דרך פשוטה לשמור על איכות האוויר בבית גבוהה תוך הגנה על היעילות והניקיון של מערכת האוויר המרכזית.

מנועים תקולים – כאשר אחד ממנועי המפוח פועל בחצי מהירות או קופא, מערכת האוויר המרכזית חווה מתח מיותר. הבחירה להחליף מנועים אלו מסייעת לתנור ולמזגן לבצע יעילות תוך זמן רב.

מדחסים פגומים – מדחסים אחראים על שאיבת קירור דחוס בכל מערכת המזגן, אוויר קירור. כאשר המדחס משתבש, זרם הספק מתח לרקיע שחקים כדי לעמוד בדרישות שמסמן התרמוסטט. קבלן המזגנים שלך צריך להחליף את הקבל, באופן חלקי או שלם, כדי להחזיר את מיזוג האוויר בביתך.

תרמוסטטים פגומים – בבתים המצוידים תרמוסטטים פגומים יש בדרך כלל תרמוסטטים אנלוגיים, אשר אינם יכולים לעמוד בקצב המודלים עם יעילות גבוהה. התרמוסטטים של ימינו הם דיגיטליים, בעלי מסך מגע ופחות סיכוי שיהיו להם בעיות בתקשורת עם שאר המערכת. בנוסף, תרמוסטטים ישנים יותר מכילים כספית, המהווים סכנה בריאותית בבית. כל טכנאיHVAC ימליץ להחליף תרמוסטטים ישנים במודלים בעלי יעילות יחסוך לך זמן כסף וצרות

 

חשוב לבצע נקוי לפילטרים אחת לכמה חודשים,במידה והמזגן עדיין לא נותן תפוקה זה הזמן לקרוא לטכנאי מזגנים מקצועי ואמין.

אזורי שירות:

טכנאי מזגנים תל אביב

טכנאי מזגנים רמת גן

טכנאי מזגנים גבעת שמואל

טכנאי מזגנים גבעתיים

טכנאי מזגנים חולון

טכנאי מזגנים בת ים

טכנאי מזגנים מרכז

טכנאי מזגנים צפון

טכנאי מזגנים דרום

טכנאי מזגנים קרית אונו

טכנאי מזגנים אור יהודה

טכנאי מזגנים יהוד

טכנאי מזגנים חריש

טכנאי מזגנים נתניה

טכנאי מזגנים חדרה

טכנאי מזגנים כפר סבא

טכנאי מזגנים רמת השרון

טכנאי מזגנים הוד השרון

Related Articles

Leave a Comment

Open chat
תרצה שמנהל מכירות יחזור אליך?